Јавен повик за учество на меѓународен јавен тендер за давање на долгорочен закуп на локалитетот „Мркови – Бјела

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Амбасадата на Црна Гора во Република Северна Македонија Ве информира за Јавниот повик за учество на меѓународен јавен тендер за давање на долгорочен закуп на локалитетот „Мркови – Бјела – Стјена“, Луштица, Општина Херцег Нови. Јавниот е објавен од страна на Владата на Црна Гора – Советот за приватизација и за капитални објекти и комисија за валоризација на туристички локалитети.

За сите дополнителни информации за меѓународниот тендер Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here