Можност за соработка со Agromilk, Грција

Почитувани,

Сојузот на стопански комори на Македонија во соработка со Министерството за надворешни работи и Канцеларијата за економски, конзуларни и трговски работи на Р.С. Македонија во Солун, Ве информира дека компанијата Agromilk, од Козани, Грција, е заинтересирана да оствари соработка со македонски компании од областа на земјоделието.

Компанијата е заинтересирана да соработува за земјоделски машини, машини за добиток, како и производство на добиточна храна.

Контакт податоци на компанијата се:

Gavrilidis Georgios

Agromilk A.E.

Tel: + 306977565522

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Kozani 50, Grcija

 

Доколку сте заинтересирани за соработка Ве молиме да не информирате на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или на тел: 02 30 91 440.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here