Можност за соработка со компанија од Унгарија за производство на заштитни маски

Сојуз на стопански комори на Македонија Ве информира за можноста за соработка со текстилна компанија „ROVITEX“ од Унгарија која нуди можност за производство на заштитни маски.

Понудата на Унгарски и на Англиски можете да ја погледнете на следните линкови Линк 1 и Линк 2

Понудите на Германски можете да ги погледнете на следниоте линкови Линк 1 и Линк 2

Контакт од компанијата:

Е-маил Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Тел. +36 30 500 9417

Линк од официјалната страна на компанијата https://www.rovitex.com/

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here