Можност за соработка со компанија од Унгарија

Почитувани,

Сојуз на стопански комори на Македонија Ве информира за можноста за соработка со компанија од Унгарија која се занимава со производство на пченка и пуканки “CORN-ORA HUNGARY”

Деталните информации за компанијата можете да ги погледнете на следниот ЛИНК или посетете ја нивната веб страна http://www.en.cornorahungary.com/

За сите дополнителни информации, како и за Вашето учество Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

 

 

 

 

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here