Можност за соработка со Direct Sourcing Ingredients LTD

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Министерство за надворешни работи Ве информира за можноста за соработка со британската компанија Direct Sourcing Ingredients LTD која е заинтересирана за соработка со македонска компанија за преработка на семе од сончоглед.

За сите дополнителни информации Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..