Можност за соработка со компанија од Грција

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Канцеларијата за врски на Република Грција Ве информира за можноста за соработка со компанијата “TSONIS KONSTANTINIDIS” од Грција чија дејност е трговија со текстил за машки одела.

Деталните информации за компанијата можете да ги погледнете на следниот линк www.fashionfabrics.gr

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..