gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со Agromilk, Грција

Почитувани,

Сојузот на стопански комори на Македонија во соработка со Министерството за надворешни работи и Канцеларијата за економски, конзуларни и трговски работи на Р.С. Македонија во Солун, Ве информира дека компанијата Agromilk, од Козани, Грција, е заинтересирана да оствари соработка со македонски компании од областа на земјоделието.

Компанијата е заинтересирана да соработува за земјоделски машини, машини за добиток, како и производство на добиточна храна.

Контакт податоци на компанијата се:

Gavrilidis Georgios

Agromilk A.E.

Tel: + 306977565522

E-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

Kozani 50, Grcija

 

Доколку сте заинтересирани за соработка Ве молиме да не информирате на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или на тел: 02 30 91 440.

Прочитано 787 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не