gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

ПРОГРАМА ЧЛЕН ЗА ЧЛЕН

 

Во рамки на Сојузот на стопански комори на Македонија функционира бизнис клуб програма член по член, чија цел е да се зголеми Вашата продажба преку обезбедување на специјални попусти на вашите производи и услуги на други гости на ССК.

Во овој поглед, Ве покануваме да пристапите во бизнис клуб и едногласно тврдат дека вашата активност може да се создаде специјални пакети (попусти) за продажба на вашите производи и да ги користат услугите што Твојот ќе биде понуден на сите гости на Сојузот на стопански комори на Македонија.

Вашето членство во клубот бизнис претставува можност за:

· Зголемување на продажбата на вашите производи и услуги

· Промоција на Вашата компанија

· Остварување на соработка со сите гости на ССК

За дополнителни информации можете да не контактирате на тел: 02/3091 440 lok.104 или на e-mail: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите., лице за контакт: Маја Савеска.

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не