gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на Konya Agriculture 2020

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со АДОНИС ГРУП Ве информира за можноста за посета на Интернационален Саем за земјоделие и механизација-KONYA AGRICULTURE 2020.

Адонис Ви овозможува поврзување,а со тоа и развивање на вашата дејност со реномирани турски компании.

Саемот ќе Ви овозможи размена на искуства и нови приоди во сверата на земјоделието.

На саемот посетителите ќе имаат можност да видат:

  • Земјоделска механизација,трактори,машини за садење,машини за ѓубрење,култиватори,резервни делови за трактори,индустриска опрема и друго.

Саемот може да го посетат само двaјца посетители од една кoмпанија.

АДОНИС ГРУП организира ,сместување во реномиран хотел со 4 или 5 звезди од три ноќевања со појадок,ручек на саемот,трансфери од хотел до саем .Вие само треба да го платите превозот до Коња.

Не е дозволена посета на малолетни деца и лица што не се вработени во Компанијата.

Во прилог ви праќаме пријавен лист за посета на саемот.

За повеќе информации за KONYA AGRICULTURE 2020  посетета ја веб страната http://konyaagriculture.com/

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

Прочитано 358 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не