gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на саем "Sefety and Security Expo 2019"

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Министерство за надворешни работи и амбасадата на Република Северна Македонија во Тирана Ве информираат за можноста за учество на второто издание на саемот "Sefety and Security Expo 2019" кој ќе се одржи на 13 и 14 декември 2019 година во Тирана.

"Sefety and Security Expo 2019" е меѓународен саем за сите услуги и производи од областа на безбедноста и сигурноста, вклучувајќи ги најновите технологии и трендови.

Деталите околу саемот можете да ги погледнете на следниот ЛИНК.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 629 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не