Испечатете ја страната

Интернационален саем за живинарство и сточарство

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со амбасадата на Иран во Скопје Ве информира за можноста за учество на 18. Интернационален саем за живинарство, сточарство и останати сродни индустрии. Саемот ќе се одржи во периодот од 15. до 18. август 2019 година во Техеран, Иран.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 346 пати