gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на 44 Интернационален саем за крзно Касториа 2019

Сојуз на стопански комори на Македонија Ве информира за можноста за учество на 44 Интернационален саем за крзно Касториа 2019 кој ќе се одржи од 2 до 5 мај оваа година во Касториа Грција

Деталните информации за саемот како и начинот за аплицирање можете да ги погледнете на следниот линк  https://www.furfairkastoria.com/

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

Прочитано 993 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не