gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на "China-CEEC Investment and Trade Expo", јуни 2019, Нингбо, Кина

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Економската канцеларија на НР Кина Ве поканува на "China-CEEC Investment and Trade Expo" кој ќе се одржи од 8-ми до 12-ти јуни во Нингбо, Кина.

Заинтересираните компании за "China-CEEC Investment and Trade Expo" можат да го пријават своето присуство на емаил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. , контакт лице Ms. He Jian.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 850 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не