gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на Меѓународниот саем „Klik Ekspo“ во Тирана, 21-24 ноември 2019 г.

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Министерство за надворешни работи на Република Македонија Ве информира за можноста за учество на Меѓународниот саем „Klik Ekspo“ кој ќе се одржи од 21 до 24 ноември 2019 година во Тирана, Албанија.

На следниот ЛИНК можете да ги погледнете секторите кои ќе бидат опфатени на саемот.

Деталите околу пријавувањето, како и апликацијата за пријавување можете да го превземете на следниот ЛИНК.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 857 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не