gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

11 Црноморски Туристички Форум (25-27 Октомври, Варна)

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Стопанската комора за туризам на Варна, Ве поканува да учествувате на 11ти Црноморски Туристички Форум кој оваа година ќе се одржи во период од 25ти до 27ми октомври 2018 година во хотел Астор Гарден во Варна.

Целосната програма на форумот можете да ја погледнете на следниот ЛИНК.

Пријавниот лист за учество на форумот можете да го превземете на следниот ЛИНК.

За сите дополнителни информации Ве молиме контактирајте не на телефон 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

Прочитано 1838 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не