gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со компанија од Унгарија

Почитувани,

Сојуз на стопански комори на Македонија Ве информира за можноста за соработка со компанија од Унгарија која се занимава со производство на пченка и пуканки "CORN-ORA HUNGARY"

Деталните информации за компанијата можете да ги погледнете на следниот ЛИНК или посетете ја нивната веб страна http://www.en.cornorahungary.com/

За сите дополнителни информации, како и за Вашето учество Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

 

 

 

 

 

 

Прочитано 408 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не