gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можност за соработка со компанија од Финска

Сојуз на стопански комори на Македонија Ве информира за можноста за соработка со компанијата "Tespack" од Финска која произведува високо квалитетни соларни „паметни ранци“

Деталите за компанијата и за нивните производи можете да ги погледнете на следниот ЛИНК.

За сите дополнителни информации слободно контактирајте не на маил:Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или тел. 02 3091440

Прочитано 759 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не