gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Понуди за соработка со Романија

Почитувани членови,

Сојузот на стопански комори на Македонија (ССК) во соработка со Министерството за надворешни работи на Република Македонија и Амбасадата на Република Македонија во Букурешт Ве информира дека Стопанската комора на Романија објави InfoBulletin со понуди за соработка со компании од Романија.

Ве информираме дека понудите за соработка може да ги погледнете на следниот линк.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 887 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не