gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Можности за соработка со Мексико

Во насока на континуирано проследување на бизнис информации, Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Амбасадата на Мексико во Србија Ве информира за можности за инвестирање и соработка со компании од Мексико.

Ве покануваме да го разгледате електронското списание за деловните можности за соработка со Мексико на следниот линк.  

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

Прочитано 1085 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не