gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Информација за туристички потенцијали во Мексико

Во насока на континуирано проследување на бизнис информации, Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Амбасадата на Мексико во Србија Ве информира за туристичките можности за инвестирање во Мексико од Националниот фонд за развој на туризмот во Мексико. 

Ве покануваме да го разгледате линкот во кој се содржани можностите за соработка во областа на туризмот и се запознаете со тековните и идни туристички проекти на Мексико, како и можностите за инвестирање.

Горенаведеното може да го погледнете на следниот линк.

За сите дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на 02 30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

Прочитано 1110 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

ССК ISO 9001:2008

iso

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не