gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Јавен повик за изразување интерес за користење на простор во технолошки парк Сплит

Почитувани членови,

Во насока на континуирано проследување на бизнис информации, ССК во соработка со Министерството за надворешни работи на РМ и Амбасадата на Република Македонија во Загреб Ве информира дека е објавен Јавен повик за изразување интерес за користење на простор во технолошки парк Сплит.

Сите детали за технолошкиот парк, како и целосниот јавен повик може да ги погледнете на следниот ЛИНК.

За дополнителни информации може да го контактирате лицето од развојната агенција г-ѓа Антонија Еремут Ерцег, на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или на телефон: + 385 99 1920068.

Прочитано 800 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не