gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на саем „Windoor World“

Почитувани,

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Стопанската комора на Измир, Ве информира дека од 13 - 16 Септември во Измир, Република Турција, ќе се одржи интернационалниот Саем „Windoor World“.

На саемот ќе се претстават компании од градежната и дрвна индустрија и посетителите ќе имаат можност да се запознаат со најновите трендови за производите врати, прозорци, фасади, стакло, производна технологија и машини итн. 

Ве покануваме да учествувате и го посетите саемот и за дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на: 02/30 91 440 или по електронска пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

 

 

 

Прочитано 1358 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не