gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Саеми за туризам во Босна и Херцеговина во 2018 година

Почитувани,

 

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Министерство за надворешни работи и Амбасадата на Босна и Херцеговина во Македонија Ве информира за саемите за туризам кои ќе се оддржат во 2018 година во Босна и Херцеговина.


За дополнителни информации, ве молиме контактирајте не на: 02/30 91 440 или по електронска пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

 

 

 

Прочитано 1516 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не