gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на 10th International Wine Tourism Conference, Exibition & Workshop

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со амбасадата на Унгарија Ве информира за можноста за учество на „10th International Wine Tourism Conference, Exibition & Workshop“ кој ќе се оддржи од 10-11 Април 2018 година во Хотел Мериот - Будимпешта.

За детални информации и регистрација за учество посетете ја веб страната www.iwinetc.com

За дополнителни информации, Ве молиме контактирајте не на тел: 02/30 91 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

 

 

 

Прочитано 1489 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не