gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Календар на Саеми во Босна и Херцеговина во 2018 година

Почитувани членови,

Сојузот на стопански комори на Македонија (ССК) во соработка со Министерството за надворешни работи на Република Македонија и Амбасадата на Република Македонија во Сараево Ви проследува Календар на саеми, експо изложби и останати бизнис настани, во сите сектори, кои ќе се одржат во Босна и Херцеговина во 2018 година.

Календарот на саеми може да го погледнете на следниот линк.

За сите дополнителни информации како и искажување интерес за учество на саем, Ве молиме контактирајте не на телефон: 02 3091 440 или на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

Прочитано 1789 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не