gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Покана за учество на Expo Pharmacy & Medical Management & Communication

Почитувани членови,

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Канцеларијата за врски на Грција во Република Македонија Ве информира дека од 20-21 јануари 2018 година, во Атина, Грција, ќе се одржи 9та Конференција и Expo Pharmacy & Medical Management & Communication.

На настанот најавено е присуство на компании од областа на приватното здравство, фармација, медицинска опрема итн.

Повеќе детали може да погледнете на веб страната настанот: www.pharmamanage.gr/en/events/1176-9th-conference-expo-athens,-january-20-and-21,-2018.

Доколку сте заинтересирани да учествувате Ве молиме да го пријавите Вашиот интерес на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или телефон: 02 30 91 440.

Прочитано 1492 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не