gb  german  turkey  china  japan  italy  alb  serbia  france  UAE                                       

Информација за Саеми во Грција 2017/2018

Почитувани членови,

Сојуз на стопански комори на Македонија во соработка со Канцеларијата за врски на Грција во Република Македонија Ве информира за саемски манифестации од различни сектори кои се одржуваат во Грција во втората половина од 2017 година и 2018 година, а се во организација на HELEXPO.

Во прилог може да ги погледнете профилите и апликациите за учество на Philoxenia, Hotelia 2017, KOSMIMA, AGROTICA.

Доколку сте заинтересирани да учествувате, Ве молиме пријавете го Вашиот интерес на е-маил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. или телефон: 02 30 91 440.

Прочитано 1926 пати

Од Претседателот

Да бидеме лидер и глас на бизнис заедницата, подржувач на економскиот раст на членовите на комората. Заедно да придонесеме за економската стабилност на Македонија и партнерски забрзано да се движиме напред во нова декада на наше успешно работење.

Арсовска Данелa

Интернационална мрежа

F46DCE922CC1E446A2D47D87A78FE9A1

D234AF1A2FFA9C4197F508DA3F41A889

Контакт

 info @chamber.mk
  +389.2.3091440
  +389.2.3091440
  Црвена Скопска Општина бр.10

Следете не